Via Ferrata Hluboká

Chtěli by jste si trochu okořenit návštěvu nejoblíbenějšího českého zámku v Hluboké nad Vltavou a zdolat nedalekou zajištěnou cestu? Není nic jednoduššího. Jedná se o zatím nejnovější zajištěnou cestu v České republice, která kopíruje skalnaté údolí Vltavy. Po celou dobu si budete moci vychutnat slunné Vltavské údolí, krásné výhledy dokreslené proplouvajícími loděmi. Na výběr máte ze dvou variant. Púvodní 150m dlouhý úsek který je svojí obtížností B vhodný i pro ty nejmenší dobrodruhy. Nebo si původní úsek vychutnat i s nově otevřenou částí obtížností C/D s celkovou délkou 500m se tak jedná o nejdelší Via ferratu v Čr. 
Od místa setkání se s instruktorem vydáte k zajištěné cestě. Seznámíte s vybavením a základními bezpečnostními pravidly při pohybu na zajištěné cestě. V průběhu výstupu budete v kontaktu s instruktorem, který se bude starat o vaši bezpečnost a na bezpečných úsecích Vám zhotoví památeční fotografie. 

web templates free download


Časový harmonogram :
Přístup k lezecké oblasti 45 min
Seznámení se s vybavením a bezpečnostními zásadami 30 min
Pohyb na zajištěné cestě 90 - 120 min
Návrat zpět na parkoviště 45 min


V ceně je zahrnuto:
nezbytné vybavení (horolezecký úvazek, pádová brzda s karabinami, odsedávací karabina, helma)
Přítomnost instruktora po celou dobu pohybu na zajištěné cestě
Místo setkání: Parkoviště v obci Purkarec
49.1258317N, 14.4536756E

Sebou vhodné sportovní oblečení dle počasí včetně jedné rezervní vrstvy navíc. Obuv s pevnější podrážkou a špičkou. Dostatek tekutin a svačinu na celou akci.Doporučené jsou feratové rukavice (dají se použít i cyklistické nebo lepší pracovní rukavice) z hygienických důvodů není rukavice možné půjčit.


Cena:
1 osoba 1349 Kč
2 osoby 2599 Kč
3 Osoby 3799 Kč
Akce !!! 4 osoby 4199 Kč ( běžná cena 4999 Kč )


V případě zakoupení zážitku pro více osob, je cena na dohodě v závislosti na velikosti skupiny