free html site templates

© Copyright 2020 Mobirise - All Rights Reserved

WHAT OUR FANTASTIC USERS SAY

Absolvoval Aktivity v přírodě na Universitě J. E. P. v Ústí nad Labem a Rekreologii na Universitě Palackého v Olomouci. Je držitelem řady licencí v oblasti potápění, horolezectví, vysokohorské turistiky a zimních sportů. Praktické zkušenosti má mimo jiné z Norska, Islandu, Kanárských ostrovů a Japonska

David je zkušený pedagog, sportovec a instruktor řady outdoorových disciplín. Kromě pořádání dlouhé řady školních, oddílových i firemních akcí a kurzů má na svém kontě řadu hodnotných sportovních výkonů, zejména v lezeckých a vysokohorských oblastech. Je držitelem řady certifikátů Českého horolezeckého svazu a Ministerstva školství pro řadu disciplín a má rozsáhlé zkušenosti s pobytem i v extrémních podmínkách. David je mj. certifikovaným horským průvodce a instruktorem skalního lezení.

Úspěšně vystudoval Univerzitu J. E. P. v Ústí nad Labem obor Aktivity v přírodě. Držitel mnoha instruktorských licencí (Instruktor skalního lezení, Instruktor letního sportovně – turistického kurzu, Instruktor školního lyžování…). Spolupořadatel mnoha outdoorových kurzů.

Kačka vystudovala Tělesnou výchovu a sport na Universitě J. E. P. v Ústí nad Labem. Své zkušenosti prověřila nejenom ve Španělsku ale i na Islandu. Potkat se s ní můžete na lyžích nebo letních kurzech.