Via Ferrata Slaný

Už jste vyzkoušeli zajištěné cesty via ferrata? Že ne? Není nic jednoduššího než vyrazit do Slaného. Dobrá dopravní obslužnost, lezení doslova pár kroků od parkoviště, šest zajištěných cest různých obtížností a dva lanové mosty. Není co víc si přát. Ferraty ve Slaném nepatří k nejdelším, ale díky většímu množství cest na jednom místě a možností jejich kombinace lanovými se rozhodně nudit nebudete. Jejich obtížnost začíná na stupni B/C které ocení ti z Vás, kteří něco podobného ještě nikdy nezkusili a také nejmenší dobrodruzi. Na druhé straně obtížnosti D/E prověří zdatnost i těch největších borců a borek.
Od místa setkání se s instruktorem vydáte k zajištěným cestám. Seznámíte s vybavením a základními bezpečnostními pravidly při pohybu na zajištěné cestě. V průběhu výstupu budete v kontaktu s instruktorem, který se bude starat o vaši bezpečnost podle potřeby Vás na nejvíce rizikových úsecích dojistí pomocí lana. Pokud to situace dovolí, pak Vám instruktor na bezpečném místě zhotoví pamětní fotografie. 

free simple website templates

Časový harmonogram:
Přístup k lezecké oblasti 10 min
Seznámení se s vybavením a bezpečnostními zásadami 30 min
Pohyb na zajištěných cestách 45 -90 min
Návrat zpět na parkoviště 10 min
V ceně je zahrnuto: 
nezbytné vybavení (horolezecký úvazek, pádová brzda s karabinami, odsedávací karabina, helma)
Přítomnost instruktora po celou dobu pohybu na zajištěné cestě
Místo setkání: Parkoviště ve Slaném
50.2300578N, 14.0982856E


Sebou vhodné sportovní oblečení dle počasí včetně jedné rezervní vrstvy navíc. Obuv s pevnější podrážkou a špičkou. Dostatek tekutin a svačinu na celou akci. Doporučené jsou feratové rukavice (dají se použít i cyklistické nebo lepší pracovní rukavice) 


1 osoba  1349 Kč
2 osoby 2499 Kč
3 Osoby 3699 Kč
Akce !!! 4 osoby 4199 Kč ( běžná cena 4999 Kč )


V případě zakoupení zážitku pro více osob, je cena na dohodě v závislosti na velikosti skupiny